Ga naar inhoud
-33%
Indore Home

Wandspiegel Dean - organische vorm - asymmetrisch - Spiegel - 120cm - Goud

€99,95 €149,95 U bespaart €50
Bezorging binnen 24-48 uur door DPD Koop nu op Indore Home Meer informatie over dit product vind je rechtstreeks bij de verkoper. Alleen de prijzen die op de website van de verkoper worden weergegeven, zijn geldig.

Wandspiegel Dean

Deze prachtige spiegel van het merk Indore Home heeft een organische vorm die gegarandeerd de aandacht trekt. De gouden rand voegt extra luxe toe aan het ontwerp en maakt deze spiegel de perfecte aanvulling voor elke ruimte. Met een maat van 120x52 cm is deze spiegel groot genoeg om je volledige outfit te bekijken, maar niet zo groot dat hij de hele kamer overneemt. Hang hem op in de badkamer om je dag te beginnen met een stralende glimlach, of gebruik hem als decoratief stuk in de woonkamer om stijl toe te voegen aan je interieur.

Deze spiegel is niet alleen mooi, maar ook van hoge kwaliteit. Hij is gemaakt van duurzaam materiaal en is stevig genoeg om lang mee te gaan. Het unieke ontwerp en de hoogwaardige constructie maken deze spiegel een echte must-have.

Als je op zoek bent naar een unieke spiegel met een organische vorm, dan hoef je niet verder te zoeken! Bestel vandaag nog deze prachtige Indore Home spiegel.

DPD doet er alles aan om de bezorging op een simpele en transparante manier mogelijk te maken. Je kunt kiezen tussen bezorging aan huis of bij een DPD Pakketpunt of DPD Pakketautomaat. En met in myDPD app, vind je jouw DPD-pakketten. Hier zie je via Live Tracking altijd waar je pakket zich bevindt. En veranderen je plannen? Dan kun je zelf de bezorging online eenvoudig aanpassen via myDPD.

"Mooi designer vaas. Goede kwaliteit. Zeker de prijs waard."
Marion Gray
De vass heeft een mooie plek in de kast
Annelie Van Veen
Geweldige service. De spiegel heeft een prachtige plek in ons huis gevonden, echt een uniek ontwerp.
Emmy Scholtus

Ontdek het merk

Indore Home

Met Indore Home voelt jouw huis echt als een thuis.
Indore Home - Spiegel - organische vorm - asymmetrisch - wandspiegel - 120cm - Hout

Indore Home

Indore Home - Spiegel... €149,95

Indore Home - Jet - Poef - Terra - Beige

Indore Home

Indore Home - Jet - P... €99,95

Lees meer over het merk

Nieuwsgierig naar meer producten Decoratie

Ontdek producten van elders

Nederland
Indore Home - Ronde Spiegel - Zwarte Lijst - Metaal - 60cm

Indore Home

Indore Home - Ronde S... €49,95

Nederland
De Industriële Plankdragers L-vorm UP Mat Blank – 25 cm

GoudmetHout

De Industriële Plankd... €29,95

Italië
Plumeria Zeep

Plumeria Home

Plumeria Zeep €9,00

Nederland
Marmer dienblad rechthoek S zwart

Mooisa

Marmer dienblad recht... €24,95

Italië
Glanzend Messing Paardenschaal

Plumeria Home

Glanzend Messing Paar... €320,00

Italië
Sauvage Placemat

Plumeria Home

Sauvage Placemat Vanaf €35,00

Nederland
Marmer dienblad rechthoek M bruin

Mooisa

Marmer dienblad recht... €33,95

Nederland
Marmer dienblad rechthoek L wit

Mooisa

Marmer dienblad recht... €39,95

Kroatië
Kunstafdruk - Steurrog

Madeliefie art

Kunstafdruk - Steurrog Vanaf €34,00

Nederland
Windlicht Onyx M Ø11x13cm

Mooisa

Windlicht Onyx M Ø11x... €111,50

Nederland
Indore Silva - Chrysant - Oranje - kunsttak - zijde

Indore Home

Indore Silva - Chrysa... €9,95

-33%
Nederland
Indore Home - Spiegel - organische vorm - golfrand - wandspiegel - 120cm - zwart

Indore Home

Indore Home - Spiegel... €99,95   €149,95

Italië
Insecten Placemat II

Plumeria Home

Insecten Placemat II Vanaf €35,00

Nederland
Kunstplant Strelitzia 220 cm - Grote Tropische Statement Kamerplant - Indore Home

Indore Home

Kunstplant Strelitzia... €119,95

-25%
Nederland
De industriele haken met eiken plank

GoudmetHout

De industriele haken ... €44,95   €59,95

Nederland
Indore Silva - Chrysant - Paars - kunsttak - zijde

Indore Home

Indore Silva - Chrysa... €7,95

Nederland
Indore Silva - Sering - Paars - kunsttak - zijde

Indore Home

Indore Silva - Sering... €9,95

Nederland
Indore Home - Boho Vaasje - Bloemenvaas - Geribbeld Vaasje - Woonkamer Decoratie - Zwart Vaasje - L

Indore Home

Indore Home - Boho Va... €49,95

Nederland
De Industriële Plankdragers L-vorm Mat Blank – 20 cm

GoudmetHout

De Industriële Plankd... €27,95

Nederland
Indore Home - Wandkapstok Boom - 15 Haken - Crème - 80 x 26cm

Indore Home

Indore Home - Wandkap... €39,95

-17%
Nederland
De Industriële Plankdragers L-vorm UP met eiken plank – 10 cm

GoudmetHout

De Industriële Plankd... €47,95   €57,95

-26%
Nederland
De Industriële Plankdragers L-vorm Mat Zwart – 20 cm

GoudmetHout

De Industriële Plankd... €27,95   €37,95

Nederland
Kunstplant Kentia Palm 280 cm – Extra Grote Tropische Kamerplant – Elegante Palm voor Hoge Plafonds – Indore Silva

Indore Home

Kunstplant Kentia Pal... €399,95

Nederland
Indore Silva - Klaproos - Rood - kunsttak - zijde

Indore Home

Indore Silva - Klapro... €7,95

Kroatië
Het originele schilderij van de roze bomen

Madeliefie art

Het originele schilde... €4.000,00